На Вінниччині немає жодного пацієнта з підозрою на COVID -19

Про це сьогодні під час брифінгу в ОДА повідомив голова облдержадміністрації Владислав Скальський.

Станом на 24 березня у Вінницькій області вірусологічною лабораторією обласного лабораторного Центру протестовано біологічний матеріал від 21 особи з підозрою на COVID-19. Як результат – не підтверджено жодного випадку на захворювання спричиненого коронавірусною інфекцією.

На 9.00 год вівторка, 24 березня, немає жодного пацієнта з підозрою на COVID -19

Зараз в Україні зафіксовано та лабораторно підтверджено 84 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію.

В лікарнях області розгорнуто 290 інфекційних ліжок, із них – 89 боксів та 51 полубокс. При необхідності, їх кількість буде збільшена шляхом перепрофілізації інших ліжок, згідно плану.

В боксованих палатах інфекційних відділень створені палати інтенсивної терапії, які забезпечені   усім необхідним обладнанням.

На сьогодні на лікуванні у лікарнях інфекційних відділень області перебуває 191 осіба з гострими респіраторними захворюваннями та 63 особи з –вірусно- бактеріальними пневмоніями.

Інфекційні відділення лікарень забезпечені та постійно поповнють запаси необхідними медикаментозними та дезінфекційними засобами, засобами індивідуального захисту та іншими необхідними матеріальними ресурсами. Моніторинг їх забезпеченості проводиться щотижнево.

Очільник області нагадав, що специфічної терапії для лікування гострого респіраторного захворювання, спричиненого коронавірусом COVID -19 не існує. Лікування симптоматичне, посиндромне.

«Наголошую про необхідність використовувати важливі заходи безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігати певну дистанцію при спілкуванні, не перебувати у місцях великого скупчення людей, утримуватись від поїздок»,- підкреслив Владислав Скальський.

Очільник області вкотре акцентував увагу на успішному досвіді інших країн, який показав, що самоізоляція  є  найефективнішим способом попередження та поширення хвороби.

Будьте свідомими, бережіть себе та своїх близьких!

Leave a reply