На Вінниччині з 19 квітня закриваються всі ринки без виключення

На Вінниччині з 19 квітня закриваються всі ринки без виключення

Таке рішення обласної комісії ТЕБ та НС озвучив голова ОДА Владислав Скальський під час щоденного брифінгу щодо ситуації з розповсюдженням коронавірусної інфекції в області.

«Найзначніше нове обмеження – це закриття ринків, усіх, без виключення з 19 квітня. Якщо ми цього не зробимо, то карантин може бути продовжено до вересня. Громадський транспорт в обласному центрі припиняє свою роботу вже цієї суботи о 18:00 і розпочне працювати не раніше 11:00 у неділю», – повідомив Владислав Скальський.

Очільник регіону наголосив, що є висока вірогідність, що саме після Великодніх свят буде значне збільшення кількості хворих на коронавірус, тому головним завдання керівництва області є недопущення цього і стабілізація ситуації. Але це залежить від того, наскільки свідомо громадяни сприйматимуть та виконуватимуть усі нові обмеження.

«Я закликаю кожного – давайте діяти разом у цей нелегкий час! Святкуємо Великдень вдома!», – наголосив у своєму зверненні Владислав Скальський.

Для порівняння голова ОДА озвучив невтішну статистику у Чернівцях, де протягом доби мають 96 нових випадків і 759 загалом. З огляду на це керівник вкотре наголосив, що посилення заходів безпеки та чітке виконання усіх правил – це найдієвіший крок у боротьбі з розповсюдженням коронавірусу.

«Ми серйозно посилюємо заходи безпеки в обласній державній адміністрації. Структурні підрозділи та загалом усі працівники, які забезпечують життєдіяльність області під час карантину, усі повинні ще ретельніше виконувати обмеження в спілкуванні, під час роботи з документами, інші настанови – це моє наполегливе прохання. Пам’ятайте, зараз кожен контакт – потенційно інфікований, не тільки в лікарні, а й в нашому повсякденному житті», – наголосив Владислав Скальський.

Метою всіх заходів і обмежень є виключно збереження життя і здоров’я українців. Тож свідоме дотримання усіх карантинних правил є запорукою недопущення поширення небезпечного захворювання.

«З наступаючими святами Вас. Будьте здорові!», – зазначив у підсумку Владислав Скальський.

Leave a reply