На завершальному етапі ремонтні роботи в Іллінецькому навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2»

Даний об‘єкт входить до переліку п’ятнадцяти об‘єктів на Вінниччині, будівництво та капітальні ремонти яких проводяться у рамках Національної програми «Велике будівництво».

Значний об’єм робіт було виконано у минулому 2019 році. Зокрема, проведено заміну покрівлі даху, утеплено фасад приміщення, облаштовано водовідведення, здійснено ремонт внутрішніх вбиралень із забезпеченням інклюзивності.

У цьому році утеплено цоколь закладу. За кошти бюджету Іллінецької міської ОТГ при вході в навчально-виховний комплекс облаштовано просторий майданчик з кольорової тротуарної плитки, де проводитимуться урочисті заходи.

На даний час наноситься фінішна шпаклівка та розпочато фарбування фасадів. Реалізація проєкту на постійному контролі у міського голови Володимира Ящука. Вчора Володимир Миколайович разом із першим заступником Олегом Дмитриком проінспектували хід проведення робіт, подивились який вигляд матиме фасад після фарбування, поспілкувались з підрядниками щодо термінів завершення ремонту.

«Маємо докласти всіх зусиль, щоб вже 1 вересня діти завітали до оновлено навчального закладу, який буде відповідати усім сучасним вимогам, – підсумував побачене Володимир Ящук. – Така підтримка держави надзвичайно важлива для нас, бо нарешті ми зможемо завершити ремонт найбільшого навчального закладу нашої громади. Завдяки цій програмі Іллінецький НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2” матиме сучасний вигляд і тут будуть створені належні умови для навчання дітей».

Leave a reply