Начальник відділу інвестиційного розвитку та стратегічного планування міської ради презентувала перспективний план розвитку Іллінецької міської ОТГ

У понеділок, 17 грудня, в актовій залі районної державної адміністрації зібралося чимало людей, щоб почути та обговорити    перспективний план розвитку Іллінецького району на 2019-2021 роки. Серед присутніх керівники підприємств, установ, організацій району, сільські голови, старости об’єднаних територіальних громад, керівники навчальних закладів, працівники культури, лікарі, члени громадських організацій, учасники АТО (ООС), громадськість району.

Цій зустрічі передувала значна робота в територіальних громадах з визначення пріоритетів розвитку та конкретних справ, які мають бути реалізовані протягом наступних років.

Основні пріоритети розвитку Іллінецької міської об’єднаної громади  на 2019-2021 роки презентувала загалу начальник відділу стратегічного планування та інвестиційного розвитку міської ради Тетяна Герман. Зокрема  Тетяна Віталіївна акцентувала увагу присутніх на тому, що  перспективний план Іллінецької ОТГ передбачає  збалансований розвиток усіх секторів життєдіяльності громади. Було зроблено акцент не лише на розвитку міста, але й кожного села громади. Водопостачання та водовідведення, розширення мережі освітлення, завершення енергоаудиту комунальних закладів на селі, створення новітнього освітнього простору на базі опорних шкіл ОТГ, будівництво амбулаторії в с.Борисівка та  модульного спортзалу в селі Жадани, початок будівництва басейну  в місті Іллінці–  головні завдання на 2019 рік. Як зауважила Тетяна Герман не менше  заплановано і на 2020-2021 роки. Великомасштабні розвиткові проекти, як, наприклад, капітальний ремонт стадіону Дитячо-юнацької спортивної школи,  будівницво музею гончарства та старожитностей в селі Жорнище, проект «Подільське село -поринь у минуле» сприятимуть не лише збереженню історичної спадщини, але й розвитку туристичної привабливості нашої громади та створенню  додаткових робочих місць.

 

Leave a reply