Безоплатна правова допомога

Іллінецьке бюро правової допомоги Гайсинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться в м. Іллінці Вінницької області вул. Соборна, 27, 
тел. (043-45)2-19-04. 
При зверненні до Іллінецького бюро правової допомоги гарантована можливість отримати в повному обсязі безоплатну первинну правову допомогу, а також можливість певної категорії осіб отримати безоплатну вторинну правову допомогу у випадках, передбачених Законом України «Про безоплатну правову допомогу». 
Первинна правова допомога передбачає: надання правової інформації; надання консультацій і роз’яснень з правових питань; складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру); надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.
Вторинна правова допомога передбачає: захист; здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення документів процесуального характеру.

Leave a reply