Нагородження переможців конкурсу талантів з нагоди Міжнародного дня культури

Нагородження переможців конкурсу талантів з нагоди Міжнародного дня культури
Сьогодні, 21 квітня, в Іллінецькій дитячій музичній школі відбулося нагородження переможців шкільного конкурсу талантів приуроченого до Міжнародного дня культури.
 
Взяти участь у нагородженні переможців конкурсу було запрошено заступника міського голови Людмилу Трохимець та начальника управління культури Юлію Весну.
 
Відомо, що на розгляд журі було представлено 21 відео, на яких учні демонстрували свої таланти: читали прозу під свій інструментальний супровід, виконували авторські пісні, хореографічні номери. Відео номерів були опубліковані на сторінці дитячої музичної школи у соціальній мережі, і кожний бажаючий мав змогу проголосувати за свого фаворита.
 
Переможці конкурсу були нагороджені дипломи лауреата І, ІІ та ІІІ ступеня, а ансамбль гітаристів та Божена Момот, учениця 7 класу (скрипка) отримали Гран Прі.
 
Людмила Трохимець привітала переможців конкурсу та побажала, щоб їх творчий шлях був наповнений новими злетами й досягненнями, а у всіх планах та починаннях супроводжував яскравий успіх і творчі перемоги.
Leave a reply