Напередодні Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні міський голова відвідав ветеранів

Напередодні Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні міський голова відвідав ветеранів

У ці травневі дні ми вшановуємо ветеранів Другої світової війни, які на своїх плечах винесли увесь тягар воєнного лихоліття, здолали ворога та подарували мир країнам Європи.

В Іллінецькій міській територіальній громаді нині проживає 4 безпосередніх учасники бойових дій та підпільно-партизанського руху у Другій світовій війні. Це Борисовська Естер Вольківна з Іллінців, Кеба Василь Сидорович з Лугової, Моргун Василь Григорович з Лисої Гори та Лисенко Олексій Прокопович з Іллінецького.

Напередодні Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні привітати цих поважних людей зі святом, у їхні оселі, завітали міський голова Володимир Ящук, заступник міського голови Людмила Трохимець та депутат Вінницької обласної ради Василь Пиндус.

Вони, від імені усіх жителів громади, висловили ветеранам вдячність за героїзм і мужність, проявлені у боротьбі з ворогом, за те, що підняли країну з руїн та побажали міцного здоров’я, довгих років життя, шани й турботи від найближчих людей, а також вручили продуктові набори до святкового столу, які були зібрані з допомогою члена виконавчого комітету Іллінецької міської ради, місцевого підприємця Олександра Шапочука.

Leave a reply