Народний депутат України Руслан Демчак презентував освітянам Іллінеччини новий Закон України "Про освіту"

25 жовтня 2017 року в приміщенні Будинку культури відбулась зустріч народного депутата України Руслана Демчака з освітянами Іллінеччини. Темою зустрічі стали презентації Русланом Євгенійовичем двох прийнятих в державі нових законів: про освіту та про пенсійну реформу.

Участь у заході взяли: заступник голови-директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, голова районної державної адміністрації Андрій Лисак, Іллінецький міський голова Володимир Ящук, Дашівський селищний голова Сергій Тітаренко.

Звертаючись до освітян області Ігор Івасюк зазначив, що реформування освіти є закономірним процесом в еволюційному розвитку країни. Водночас, він наголосив, що початок впровадження освітньої реформи має відбуватись спільними зусиллями, як законотворців, так і самих працівників сфери освіти.

Народний депутат України Руслан Демчак надавав детальні роз’яснення щодо  Закону «Про освіту», який передбачає створення системи освіти нового покоління із цілою низкою концептуальних новацій європейського зразка, що, насамперед, має забезпечувати всебічний розвиток особистості. Він окреслив основні зміни, які відбудуться в системі освіти, зокрема, зупинився й на положеннях закону, що стосуються підвищення соціальних стандартів та статусу вчителів, оцінки якості знань, запровадження інклюзивної освіти тощо.

Руслан Євгенович зауважив, що документ готувався більше трьох років експертами та депутатами, узгоджувався з усіма зацікавленими групами, змінювався і переписувався. Врешті він отримав підтримку Національної ради реформ та Комітету з питань науки, освіти, культури та релігії й фахових спільнот.
Розповів народний депутат й про зміни у пенсійному законодавстві та про пенсійну реформу, яку розпочато в нашій державі, та дав відповіді на питання, які цікавили іллінчан. 

По завершенні зустрічі народний депутат ознайомився зі станом проведення робіт на об’єктах, де були залучені кошти субвенції з Державного бюджету України на соціально-економічний розвиток окремих територій. Разом з Іллінецьким міським головою Володимиром Ящуком та головою райдержадміністрації Андрієм Лисаком Руслан Демчак побував у міських дошкільних навчальних закладах «Сонечко» та «Малятко», в яких на даний час проводиться капітальний ремонт покрівель та комплексне утеплення приміщень цих дошкільних установ. Міський голова подякував народному депутату за підтримку та запевнив, що буде докладено всіх зусиль, аби завершити роботи у заплановані терміни.

Leave a reply