Наша громада щодня приймає переселенців з регіонів України, де ведуться бойові дії

Наша громада щодня приймає переселенців з регіонів України, де ведуться бойові дії
Іллінецька міська територіальна громада щодня приймає людей, які виїжджають чи були евакуйовані з регіонів України, де ведуться бойові дії.
Приїздять на Іллінеччину з різних куточків нашої держави – Харкова, Києва, населених пунктів Київської області, Дніпра, Миколаєва, Чернігова, Охтирки та ін. Одні залишаються на тимчасове проживання у нашій громаді, інші – зупиняються лише на ночівлю, перепочивають та їдуть далі.
Переселенцям допомагаємо з поселенням, забезпечуємо гарячим харчуванням, допомагаємо теплими речами та усім необхідним. Багато іллінчан надають прихисток родинам, які сьогодні потребують допомоги, у своїх домівках.
Задля допомоги людям, котрі змушені були залишити рідні міста й села через війну, об’єднали свої зусилля міська рада, дирекція Іллінецького аграрного фахового коледжу, приватні підприємці, волонтери, небайдужі жителі нашої громади. Активну підтримку надає релігійна громада церкви «Живе слово» християн віри євангельської. Вдячні нашим землякам, які хоч і нині проживають за кордоном та вболівають за долю України, збирають і передають гуманітарні вантажі на Батьківщину.
Війна – це випробовування не лише потужності та міцності Української армії, а й перевірка простих людей на людяність, щирість. І цю перевірку українці гідно пройшли, продемонструвавши усьому світові свою єдність, незламність та прагнення жити у незалежній демократичній державі.
Leave a reply