Навчити бути захищеною дитину – це наш обов’язок!

Хто, як не ми, батьки, педагоги, рідні зможемо подбати про безпечне та здорове життя наших дітей! Сучасний світ, в якому є дорослі, таїть небезпеку для маленької людини – дитини. І тому наше завдання допомогти дитині навчитися боронити себе, відстоювати свої кордони та впевнено говорити «Ні!».

Практичний психолог КЗ Іллінецький ДНЗ №2 «Пролісок» Елла Бойко пройшла навчання в рамках проекту, організованого Українським фондом «Благополуччя дітей» у партнерстві з Радою Європи, який пропагує роботу по попередженню сексуального насильства над дітьми.

Тема надзвичайно складна та неоднозначна, тому необхідно підходити до її вирішення виважено.

Психолог поширює отримані знання серед батьків працівників та дітей. Нею розроблена програма роботи за проектом протягом 2 місяців. Уже проведено серію занять із працівниками та батьками вихованців, представлено відеоматеріали та посібники з проекту.

Основне завдання – донести, що людина, яка має намір вчинити жорстоко стосовно малої дитини, різними методами буде входити в дитячу безпосередність. Підкуп солодощами, іграшками, тваринами, хорошим ставленням буде завойовувати довіру дитини. Злочинець є переможцем, а дитина жертва на все життя.

Коли ми, дорослі, будемо вчити дитину, починаючи з 4 років, то допоможемо протистояти злу, яке її може оточувати. Злочинець не заводить знайомство з обізнаними дітьми, він їх боїться, тому що його секрети дитина не буде берегти у таємниці.

Leave a reply