Найближчим часом у громаді запрацює Центр активності громадян

Найближчим часом у громаді запрацює Центр активності громадян
Завдяки співпраці в рамках українсько-швейцарської програми EGAP незабаром відбудеться відкриття Центру активності громадян в приміщенні Іллінецької міської мультимедійної бібліотеки, за адресою: вул. Студентська, 23А. Наразі тривають ремонтні роботи.
Мета створення такого простору – налагодження діалогу між владою та громадою через активізацію та залучення мешканців до життя громади.
Основні принципи роботи Центру:
☑️Відкритість;
☑️ Публічність;
☑️Доступність;
☑️Планування;
☑️ Інклюзивність;
☑️ Орієнтовність на результат;
☑️ Взаємодія; комфортність.
У Центрі можна буде проводити лекції, семінари, тренінги для різних верств населення, людей різних вікових категорій та професій. Там громадяни зможуть також напрацьовувати ідеї щодо розвитку громади, а влада – проводити зустрічі та публічні консультацій із громадою. Ініціаторами зустрічей можуть бути як окремі громадяни, так і громадські організації. Предметом зустрічей можуть бути покази фільмів, молодіжні, навчальні та творчі заходи, тематичні засідання, круглі столи.
Центр матиме власну сторінку у соціальних мережах, де висвітлюватимуться події, здійснюватимуться комунікація, обговорення та «бронювання» простору під масовий захід у календарі заходів Центру, який буде відкритим для громадськості.
Сьогодні заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила Трохимець ознайомилась з ходом проведення ремонтних робіт та поспілкувалась з представником підрядної організації щодо термінів їх завершення.
Ремонтні роботи будуть завершені до кінця наступного тижня.
Відкриття ж Центру планується наприкінці листопада.
Сподіваємось, що Центр активності громадян стане успішним майданчиком для навчання і саморозвитку жителів громади незалежно від віку та сфери діяльності.
Leave a reply