Найголовніше питання сьогодення – це підготовка до початку нового навчального року

Найголовніше питання сьогодення – це підготовка до початку нового навчального року

Про підготовку до нового навчального року в умовах воєнного часу говорили сьогодні, 1 серпня, на щотижневій оперативній нараді з заступниками міського голови, секретарем міської ради, керуючим справами виконавчого комітету міської ради, начальниками управлінь та відділів міської ради, старостами старостинських округів, керівниками комунальних підприємств та установ міської ради, директорами освітніх закладів, завідуючими дошкільних навчальних закладів та позашкільних установ, а також головними лікарями закладів охорони здоров’я, яку провів міський голова Володимир Ящук.

Найголовніше питання сьогодення – це підготовка до початку нового навчального року.

«Пріоритетом у діяльності закладу освіти є гарантування безпечних умов навчання та праці для всіх учасників освітнього процесу», – сказала начальник управління освіти міської ради Світлана Крот.

Світлана Василівна наголосила, що 1 вересня розпочнеться новий навчальний рік, але те, як він буде проходити залежатиме від безпекової ситуації в країні та від того, наскільки готовими до очного навчання будуть освітні заклади.

Вона додала, що роботи багато і вона ведеться по кожному освітньому закладу. Керівникам закладів освіти також потрібно вивчити питання, яку саме форму навчання обирають батьки для своїх дітей, а вчителі мають відпрацювати алгоритм дій та схему евакуації у разі під час сигналу «Повітряна тривога».

Міський голова Володимир Ящук відзначив, що цей навчальний рік – особливий, і підготовка до його початку має бути надзвичайно ретельна. Укриття мають відповідати вимогам щодо безпеки учасників освітнього процесу.

Також Володимир Ящук додав, що у громаді створена спеціальна комісія, яка перевірятиме заклади освіти та по кожному з них прийматиме окреме рішення щодо роботи в умовах воєнного стану, адже безпека дітей – найголовніше!

 

 

Leave a reply