Нова українська школа в дії

1 вересня 2018 року стартувала Концепція Нової української школи (схвалена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. № 988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року».

З метою забезпечення практичної реалізації основних положень Концепції «Нова українська школа», 21 вересня 2018 року заступник директора Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації Чорна Олена Афанасіївна відвідала заклади освіти Іллінецької ОТГ.

Кожен день першокласників починається не із дзвінка, а в ігровій кімнаті — вони діляться один з одним своїми враженнями та настроєм. Діти не сидять рядочком за партами, а теми, які вчитимуть упродовж тижня, обирають разом з учителькою – ось такими побачила учнів перших класів Іллінецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- гімназія №2» та Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Олена Афанасіївна. Діти вільно висловлювалися й ділилися думками про те, як їм цікаво в школі. Ніхто не проявив бажання повернутися в дитячий садок.

«У школі – цікаво..», – ось вислів, сказаний багатьма дітьми, який підтверджує правильність вибраного шляху.

Leave a reply