Забезпечення сімейних лікарів Сороцької та Жорницької амбулаторій загальної практики сімейної медицини спеціалізованими автомобілями є одним із кроків до покращення надання медичної допомоги

У Сороцькій та Жорницькій амбулаторіях загальної практики – сімейної медицини триває капітальний ремонт. Сьогодні Іллінецький міський голова Володимир Ящук разом із заступниками Олегом Дмитриком та Людмилою Трохимець, головним лікарем комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради Олександром Бабушком побували в цих закладах охорони здоров’я, поспілкувались з підрядниками, медичними працівниками, побачили який об’єм робіт виконано, обговорили питання забезпечення закладів охорони здоров’я сучасним медичним обладнанням та медикаментами.
Як розповів Олександр Бабушок, минулого тижня центр первинної медико-санітарної допомоги отримав два сучасних нових спеціалізованих автомобілі Renault Duster, які обслуговуватимуть пацієнтів Сороцької та Жорницької амбулаторіям загальної практики сімейної медицини. Придбано автомобіль за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток охорони здоров’я у сільській місцевості. Вартість кожного з них півмільйона гривень. Машини сучасні, потужні, зручні, мають підвищену прохідність. На цих авто сімейні лікарі за будь-яких погодних умов і стану доріг зможуть дістатися до пацієнтів, вчасно надати медичну допомогу, щоб попередити ускладнення. У штаті сільських амбулаторій є водії відповідної кваліфікації, тож новенькі автомобілі вже у роботі.
За словами сімейного лікаря Сороцької амбулаторії загальної практики сімейної медицини Максима Шимка, який по завершенню інтернатури повернувся у своє село на роботу, нове авто значно полегшить та покращить роботу медичних працівників. Адже амбулаторія обслуговує населення не лише села Сорока, а й Жаданів, Пархомівки, Хрінівки, Червоного. Лікар зможе виїжджати до хворих, які не можуть самі прийти на прийом, у разі потреби прибути за викликом до пацієнта у найкоротший термін, що є дуже важливо, особливо коли йдеться про збереження людського життя. Крім того, завдяки наявності телемедичного обладнання (яке найближчим часом буде придбано й для Жорницької амбулаторії загальної практики сімейної медицини), хворого можна буде обстежити вдома та у складних випадках дистанційно отримати консультації вузьких спеціалістів.

Міський голова Володимир Ящук наголосив, що саме завдяки підтримці держави у напрямку зміцнення матеріально-технічної бази сільських амбулаторій загальної практики сімейної медицини, відбуваються реальні зміни в галузі охорони здоров’я та покращується якість надання медичної допомоги жителям громади.

Leave a reply