Обережно! Тонка крига!

Обережно! Тонка крига!
Тонка крига криє у собі неабияку небезпеку. Внаслідок м’якої зими та коливання температур крига й досі ненабула міцності, а отже, може проламатись будь-якої миті. Рятувальники закликають громадян бути обережними та пам’ятати правила поведінки на льоду.
 
Пам’ятайте, виходити на тонку кригу – небезпечно! Особливо це застереження стосується рибалок, які не зважаючи на небезпеку випробовують долю посеред замерзлих водойм.
 
Рятувальники звертаються до любителів зимової риболовлі: не забувайте – зимова ловля риби вимагає суворого дотримання правил безпечної поведінки. Пам’ятайте, що жодне хобі чи улюблена звичка не вартують того, аби піддавати ризику власне життя. Перш, ніж ступити на лід, перевірте його товщину. Найбезпечніша – не менше ніж 7 см для однієї людини. Для групи людей – від 15 до 17 см.
 
Не пробивайте поряд, одну від одної, на невеликій ділянці багато лунок (відстань між ними має бути 5-6 м). Не ловіть рибу поблизу вимоїн та занадто далеко від берега. Також заборонено стрибати і бігати по льоду, збиратися у великі групи. Кожен рибалка повинен мати з собою рятувальний жилет та мотузку довжиною 15-20 м. Беріть і собою мобільний телефон чи інші засоби зв’язку. Небезпечно виходити на лід у нічний час та поодинці.
 
Пам’ятайте, дотримання елементарних правил безпечної поведінки допоможе вам зберегти своє життя і життя людей, які знаходяться поруч з вами. Не забувайте розказувати ці правила дітям.
Leave a reply