Об’їзд населених пунктів об’єднаної громади

Завершилось ознайомлення зі станом справ у старостатах об’єднаної територіальної громади. Цього разу учасники об’їзду: заступники міського голови, старости, начальники управлінь і відділів, керівники комунальних установ міської ради разом з міським головою Володимиром Ящуком побували в Хрінівці, Пархомівці, Сороці, Жаданах, Павлівці, Тягуні.

Вони ознайомились з реалізацією соціальних проектів, передбачених Програмою соціально-економічного розвитку об’єднаної громади на 2017 рік, побували в закладах соціальної сфери вищевказаних громад,  поспілкувались з керівниками цих закладів, обговорили ряд важливих питань, зокрема, питання проведення капітальних ремонтів, поліпшення інфраструктури на селі, стану  доріг, роботи сільських бібліотек, на базі яких  планується створити інформаційні центри.

Також у ході об’їзду територіальних громад було перевірено благоустрій населених пунктів. Слід відмітити, що це питання перебуває на особистому контролі Іллінецького міського голови Володимира Ящука та його заступників.

Як зауважив  Володимир Миколайович, підсумки об’їзду будуть підведені на оперативній нараді, а за його результатами визначатимуться основні завдання на наступний рік.

Участь у об’їзді взяла творча група медіа-проекту “Ukrainer”, яка протягом трьох днів знайомилась з життям Іллінецької міської об’єднаної громади. Молоді креативні творці цього медіа-проекту  хочуть більше розповісти про Україну, про її найвіддаленіші куточки, цікавих людей, самобутню культуру, давні традиції, пам’ятки архітектури, мальовничу природу. Яким вони побачили наш край, зможемо переглянути після публікації матеріалу на сайті «Ukraїner. The expedinion».

 

Leave a reply