Об'їзд навчальних закладів громади

Відповідно до плану роботи управління освіти Іллінецької міської ради продовжується об’їзд навчальних закладів.
Заступник міського голови з гуманітарних питань Людмила Трохимець спільно із комісією з огляду стану підготовки закладів освіти до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період 15 серпня 2018 року відвідали Жаданівську ЗОШ І-ІІІ ступенів, Жаданівський дошкільний навчальний заклад «Берізка», Пархомівський дошкільний навчальний заклад «Ромашка», Іллінецький дошкільний навчальний заклад №4 «Малятко», Хрінівську філію Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.
Вразили своєю ошатністю, дизайном та художнім смаком Пархомівський ДНЗ «Ромашка» та Іллінецький ДНЗ №4 «Малятко», в яких створені всі необхідні умови для розвитку, навчання та виховання малюків.
У ході огляду стану підготовки шкіл до початку нового навчального року, особливу увагу було звернено саме на облаштування класів для першачків у рамках вимог проекту “Нова Українська школа”. Побаченим члени комісії залишились вцілому задоволені. У навчальних закладах достатню підготовлені класні кімнати для першокласників, створено розвивальні осередки: навчально-пізнавальної діяльності, змінні тематичні, ігрові, художньо-творчої діяльності, відпочинку, дитячі класні бібліотечки.
Перевіривши рівень навчально-матеріальної бази закладів, створення належних санітарно-гігієнічних умов у навчальних приміщеннях, зовнішній стан будівель і території, відповідність їх нормам техніки безпеки та пожежної безпеки, якість проведених ремонтних робіт члени комісії відзначили, що оглянуті загальноосвітні і дошкільні навчальні заклади готові для успішного проведення освітнього процесу в новому навчальному році.
Leave a reply