[:ua]Обмін досвідом учителів історії та права[:]

[:ua]

Сьогодні на базі Якубівської філії Іллінецького НВК «ЗОШ І- ІІІ ступенів – гімназія №2» відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів історії та правознавства.
Розпочався захід екскурсією до музею школи, який був заснований у 2002 році. У ньому зберігається більше, ніж 100 експонатів. Цікавий та змістовний матеріал про історію та розвиток села, унікальні свідчення очевидців, які пережили роки Голодомору, війни зібрали педагоги, батьки та учні. На базі музею вчителі ведуть пошуково –краєзнавчу та патріотично – виховну роботу, створюють презентації, альбоми, готують юних екскурсоводів.
Учасники методичного об’єднання відвідали урок учителя історії та права Петрук Ганни Олексіївни у 8 класі з теми: «Богдан Хмельницький як політик і людина».
Теоретичною складовою засідання став виступ завідувача методичним кабінетом управління освіти Іллінецької міської ради Людмили Григорівни Чирви, яка проінформувала присутніх про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з історії та правознавства.
Учитель історії Ганна Кучковська звернула особливу увагу на особливості підготовки учнів до складання ЗНО з історії України. Значна частина запитань тесту стосується тем з розвитку культури України від найдавніших часів і до сьогодення, тому на уроках варто більше використовувати фото та відео матеріали із зображенням пам’яток історії та культури, портрети видатних історичних, політичних та культурних діячів.

[:]

Leave a reply