Обмін досвідом – задля розвитку об’єднаних громад

З дружнім візитом в Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді побувала делегація з Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади. Завітали до нас аби дізнатись про перші результати діяльності Іллінецької об’єднаної громади, обмінятись досвідом, обговорити проблемні питання, які доводиться вирішувати новоствореним органам місцевого самоврядування – Тульчинський міський голова Валерій Весняний, його заступники: Іван Костюк та Юрій Бурдо, депутат Тульчинської міської ради Василь Чорноморець.

Про те, як створювалась об’єднана громада, скільки рад та населених пунктів увійшло до її складу, організаційну структуру міської об’єднаної територіальної громади, бюджет, успіхи, досягнення, проблеми розповіли колегам з Тульчина Іллінецький міський голова Володимир Ящук та перший заступник міського голови Олег Дмитрик.

Представники Тульчинської міської об’єднаної територіальної поспілкувались з начальниками та працівниками фінансового управління міської ради, відділів стратегічного планування та інвестиційного розвитку,  земельних відносин, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та місця проживання та отримали відповіді на питання, які їх цікавили.

Мали можливість вони почути з перших вуст як працюється в нових умовах у ході розмови з  в.о. старости сіл Красненьке та Лиса Гора Підлісняк Валерією та в.о. старости Василівка й Кабатня Петром Гринчуком.

Благоустрій територій населених пунктів, озеленення, впровадження цивілізованого підходів до збору та утилізації сміття, виховання екологічної  свідомості в жителів громади – один із пріоритетів у роботі міської ради.  Делегація з Тульчина ознайомилась з роботою комунального підприємства «Добробут», де на даний час активно проходить будівництво оранжерейних теплиць для квітів, котельні, гаражів для автомобілів. Зацікавила очільників Тульчинської об’єднаної громади й реалізація проекту “Іллінці – без сміття”, який сьогодні вже впроваджується у сільських населених пунктах громади,  поспілкувались з міським головою й на дану тему.

Не оминуло увагу гостей й дизайнерське озеленення міста, вони із захопленням  зауважили, що Іллінці  – красиві та  по-європейськи сучасні.

Зустріч була цікавою та змістовною для обох сторін, тож Тульчинський міський Валерій Весняний голова запросив іллінчан також побувати в їхній громаді.

Leave a reply