Обрано секретаря міської ради, затверджено кандидатури двох заступників, керуючого справами виконавчого комітету та старост

Сьогодні  відбулася 2 сесія Іллінецької міської ради 8 скликання, на якій було розглянуто 39 питань. Участь у сесійному засіданні взяли всі 26 новообраних депутатів міської ради.
Народні обранці шляхом таємного голосування обрали секретаря міської ради. Вони підтримали кандидатуру, яку відповідно до чинного законодавства вніс міський голова Володимир Ящук. За підтримки 16 депутатів секретарем міської ради обрано Ірину Колтунову, депутата від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана».
Затверджено кандидатури двох заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючого справами виконавчого комітету та старост 11 старостинських округів. Також затверджено Регламент Іллінецької міської ради, Положення про постійні комісії міської ради та їх склад, Положення про старост Іллінецької міської ОТГ, закріплено округи за депутатами.
Ухвалено рішення про утворення Бабинського та Іллінецького старостинських округів, визначення кількісного й затвердження персонального складу виконавчого комітету Іллінецької міської ради.
Відповідними рішеннями було надано згоду на прийняття у комунальну власність Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади Борисівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини комунального підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Іллінецької міської ради, майна бюджетних установ, нерухомого майна та основних засобів зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району.
У ході засідання депутати розглянули питання про внесення змін до бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади, зокрема виділену з державного бюджету субвенцію спрямовано на придбання дезінфікуючих засобів для закладів загальної середньої освіти громади.
На сесії було розглянуто ряд інших питань та прийняті відповідні рішення, які будуть оприлюднені у встановлені строки на офіційному сайті Іллінецької міської ради.
Сесію міської ради проведено з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Leave a reply