Оголошення про збір документів для створення молодіжної ради

Оголошення про збір документів для створення молодіжної ради

ПРИ ІЛЛІНЕЦЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ РОЗПОЧАТО СТВОРЕННЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

Що таке Молодіжна рада і чому це має бути цікаво?

Молодіжна рада – це консультативно-дорадчий орган, що утворений з метою більш повного врахування позицій молоді при реалізації державної політики у сферах соціального становлення молоді, залучення молодого покоління в процеси духовного, економічного і соціально-культурного розвитку громади. Це інструмент молодіжного “голосу”, який дає можливість почути молодих людей.

ЧИМ ЦЕ КОРИСНО САМЕ ТОБІ:

  • Ти матимеш можливість реально впливати на розвиток своєї громади.
    • До твоєї думки будуть прислухатися дорослі та влада.
    • Нові цікаві знайомства та зустрічі.
    • Набуття досвіду організатора, волонтера, депутата.

Однак для ефективної та повноцінної роботи Молодіжної ради потрібно, аби до її складу увійшли найкращі представники молоді Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.

Саме тому оголошується конкурсний відбір кандидатів.

До складу Молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, які є жителями Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади, що навчаються у навчальному закладі громади або є керівником (членом) громадської організації чи ініціативи, чи просто молоді активні люди.

Що для цього потрібно?

Необхідно подати анкету та пакет документів для участі в установчих зборах.

Для участі в установчих зборах необхідно:

  1. Заповнити анкету кандидата до складу Молодіжної ради Іллінецької міської ОТГ, відповідно форми ЗАВАНТАЖИТИ. (додаток 1)
  2. Копію паспорта.
  3. Разом із анкетою подати у відділ кадрової та юридичної роботи Іллінецької міської ради наступний пакет документів:

3.1. Для інститутів громадянського суспільства:

– копію свідоцтва про реєстрацію інституту громадянського суспільства та/або копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

– копію статуту інституту громадянського суспільства;

– витяг з протоколу засідання керівного органу інституту громадянського суспільства засвідчене печаткою (у разі наявності) з рішенням про делегування кандидата до складу молодіжної ради відповідно затвердженої форми ЗАВАНТАЖИТИ. (додаток 2)

3.2. Для органів студентського та учнівського самоврядування:

– копію положення про орган студентського чи учнівського самоврядування;

– витяг з протоколу засідання керівного органу студентського чи учнівського самоврядування з рішенням про делегування кандидата до складу молодіжної ради відповідно затвердженої форми ЗАВАНТАЖИТИ. (додаток 3)

3.3. Для жителів Іллінецької міської ОТГ:

– список 10 громадян, які висувають особу кандидатом до молодіжної ради, відповідно до затвердженої форми ЗАВАНТАЖИТИ (додаток 4)

Пакети документів на участь в установчих зборах приймаються до 15 вересня 2020 року включно за адресою: м. Іллінці, вул. Соборна, 25, (ІІ поверх).

Установчі збори з формування складу Молодіжної ради Іллінецької міської ОТГ відбудуться 16 жовтня 2020 року, початок зборів о 10-00 годині.

Місце проведення: зал засідань Іллінецької міської ради (м. Іллінці, вул. Соборна, 19, ІІ поверх).

Відповідальна особа від ініціативної групи за збір заяв, узагальнення наданих документів від кандидатів на вступ до Молодіжної ради Іллінецької міської ОТГ:

Столяр Анастасія Сергіївна – головний спеціаліст-юрисконсульт відділу кадрової та юридичної роботи Іллінецької міської ради

електронна адреса –ill_m_rada@ukr.net, телефон +38(04345) 2-1821.

Leave a reply