Оголошено конкурс на придбання житла дитині-сироті

На виконання постанови КМУ від 15.11.2017 року №877 «Про затвердження Порядку  та умов надання у  2018 році субвенції з державного  бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла  та приміщень для розвитку сімейних  та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа» Іллінецька міська рада  оголошує конкурс на придбання житла дитині-сироті з урахуванням наступних нормативів зазначених  п.13 Постанови:

У квартирах, садибних (одноквартирних) будинках із житлового фонду соціального призначення – 31,5 кв. м загальної площі, з яких 13,65 кв. м житлової площі(пропозиції з більшою площею будуть розглядатися).

 Для участі в конкурсі необхідно подати наступні  документи:

– акт обстеження житлового об’єкта, в якому зазначається інформація про технічний стан, наявність комунікацій, вартість об’єкта, придатність для проживання у ньому дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа;

– фотографії житлового об’єкта;

– правовстановлюючі документи на житловий об’єкт;

– технічну документацію на житловий об’єкт, введений в експлуатацію в установленому законодавством порядку;

– документи, які підтверджують відсутність заборон, арештів, іпотек, відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”;

– довідку з місця проживання щодо осіб, зареєстрованих у житловому об’єкті, який купується;

З пропозиціями щодо продажу житла  розташованого в с. Красненьке, м. Іллінці та наближених селах ОТГ (що відповідає  вище зазначеним вимогам)  просимо звертатись до комісії Іллінецької міської ради з питань надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа, що знаходиться за адресою м. Іллінці, вул. Соборна, 19.

 

Leave a reply