Оголошено конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Іллінецької міської територіальної громади

Оголошено конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Іллінецької міської територіальної громади

Управління житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Іллінецької міської ради (вул. Соборна,19, м. Іллінці, Вінницька обл. 22700) відповідно до рішення 8 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання №158 від 17.02.2021 року «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Іллінецької міської територіальної громади» оголошує про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Іллінецької міської територіальної громади.

Місце і час проведення конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури, 12 квітня 2021 року.

Заявки про участь у Конкурсі приймаються з 09.03.2021 року.

Конкурсна документація про участь у Конкурсі надається особисто або надсилається поштою протягом 3 робочих днів після надходження до Управління житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Іллінецької міської ради заявки про участь у Конкурсі.

Детальну інформацію можна отримати за телефонами:-голова конкурсної комісії (начальник Управління ЖКГ МА) – Роїк Ю. П. тел. 043-45-2-17-38.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: 8 квітня 2021 року до 15 год. 00 хв.

Leave a reply