Олена Зеленська: Боремося за перемогу, бо віримо: малюнки наших дітей мають висіти вдома

Олена Зеленська: Боремося за перемогу, бо віримо: малюнки наших дітей мають висіти вдома
​​Дитячі малюнки, які батьки зазвичай кріплять на холодильники – один із символів нашого мирного життя. Однак вже два місяці мільйони українських сімей не мають такої простої можливості, бо вимушені тікати з дому. А мирне українське небо діти малюють у бомбосховищах.
Сьогодні на eBay стартує благодійний аукціон, на якому будуть виставлені найцінніші твори мистецтва – малюнки наших дітей. Взяти у ньому участь можуть усі дітки з України, незалежно від того, де вони зараз знаходяться. Завантаже малюнок на спеціальному сайті( https://supportchildrenofukraine.com/uk/), якщо бажаєте – поділіться історією дитини, щоб її прочитали користувачі платформи з усього світу.
📍Аукціон триватиме до 31 травня. Організатори ЮНІСЕФ США та Nova Ukraine направлять всі виручені кошти на програми допомоги та порятунку життя українських дітей та їхніх сімей.
Так, за даними ЮНІСЕФ, понад 5 мільйонів українських жінок та дітей зараз потребують медичної допомоги, близько 3 мільйонів дітей не мають нормального доступу до навчання. Доступ до питної води, психологічна безпека, елементарна гігієна – усього цього Росія позбавила мільйони маленьких українців.
Боремося за перемогу, бо віримо: малюнки наших дітей мають висіти вдома 💙💛
Leave a reply