Олімпійський марафон триває

Вихованці  Іллінецького НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – гімназія №2» доводять, що в олімпійському марафоні Всеукраїнських предметних олімпіад ІІІ етапу вони – найкращі.

17 лютого 2018 р. учениці Колосенко Анна та  Кирилюк Ілона підкорили чергову олімпійську вершину – обласний етап змагань з іноземної мови.

Вкотре вітаємо вже триразову призерку ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад  ученицю 9 класу Колосенко Анну за зайняте ІІІ місце з англійської мови та дебютантку ІІІ етапу, випускницю гімназії Кирилюк Ілону за зайняте ІІІ місце.

Висловлюємо подяку учителям англійської мови Сидоренко  О.В. та Лавренюк Л.А за ґрунтовну підготовку учасників олімпіади. Слід зазначити, що неабиякою підмогою у підвищенні знань з іноземної мови стали заняття дівчат у клубі англійської мови ГО «ДІАЛОГ», який очолює Герман Т.В., та співпраця з волонтером Ектором Рівера.

Вмотивованість та працелюбність – ось ключі до успіху не тільки на олімпіадах, а й у подальшому навчанні. Тож бажаємо чергових перемог!

Leave a reply