Оперативна інформація Держспецзвʼязку про роботу мобільного звʼязку, інтернету та цифрового телебачення в Україні станом на 08:00 30 березня 2022 року

Оперативна інформація Держспецзвʼязку про роботу мобільного звʼязку, інтернету та цифрового телебачення в Україні станом на 08:00 30 березня 2022 року
Національний центр оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій (НЦУ) при Державній службі спеціального звʼязку та захисту інформації України у повном у обсязі забезпечує управління мережами в умовах війни.
 
▪️Мобільні оператори Київстар, Vodafone, Lifecell продовжутьють працюють над відновленням надання послуг електронних комунікацій у низці областей.
▪️У Харкові та області, силами мобільних операторів налаштовано маршрутизацію викликів на лінію 102. Нагадуємо, за наявних проблем із мобільним звʼязком та доступом до інтернету радимо українцям скористатися національним роумінгом.
▪️Протягом доби, були складнощі із наданням послуг компанією Укртелеком. Не зважаючи на масштабну хакерську атаку, фахівці компанії у взаємодії з колегами із Держспецзвʼязку швидко відновили стабільне функціонування мереж.
▪️Сьогодні через пошкодження магістральних ліній тимчасово були відсутні послуги у Харківській та Полтавській областях. Надання послуг у цих областях вже відновлено.
Тимчасово відсутні послуги у Мелітополі, тривають відновлювальні роботи. У Луганській області послуги поки що недоступні.
▪️Інтернет провайдери України за добу зафіксували 130 випадків пошкодження мереж або недоступності обладнання.
Відновлення надання послуг здійснюється якнайшвидше за відсутності бойових дій.
▪️Незважаючи на тимчасову окупацію російськими військовими населених пунктів на Херсонщині та Чернігівщині та бойові дії у Харкові, Концерн радіомовлення радіозвʼязку та телебачення, який належить до сфери управління Держспецзвʼязку продовжує здійснювати телевізійне та радіомовлення. Супутникове мовлення працює стабільно.
 
На звʼязку! Наближуємо перемогу!
Leave a reply