Оперативна інформація Держспецзвʼязку про роботу мобільного звʼязку, інтернету та цифрового телебачення в Україні станом на 14:00 5 квітня 2022 року

Оперативна інформація Держспецзвʼязку про роботу мобільного звʼязку, інтернету та цифрового телебачення в Україні станом на 14:00 5 квітня 2022 року
Національний центр оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій (НЦУ) при Державній службі спеціального звʼязку та захисту інформації України у повному обсязі забезпечує управління мережами в умовах війни.
 
Рівень покриття мобільним зв’язком на території України не зазнав значних змін. lifecell підключив для ДСНС багатоканальні номери у районах київської області, які у разі потреби можуть використовуватися для маршрутизації викликів на екстрені номери 101 та 112.
 
Протягом минулої ночі на телекомунікаційній мережі Укртелекому зафіксовано нові локальні пошкодження у Миколаївській, Херсонській та Запорізькій областях. Ремонтні бригади уже працюють над їх усуненням і відновленням надання послуг. Загалом критична інфраструктура та національна мережа компанії працюють стабільно. Послуги надаються в усіх областях, крім Луганської.
 
Інтернет провайдери України за добу зафіксували 146 випадків пошкодження мереж або недоступності обладнання.
 
Українці на більшості території країни мають доступ до ефірного цифрового телебачення завдяки роботі Концерну радіомовлення радіозвʼязку та телебачення, який належить до сфери управління Держспецзвʼязку.
 
Супутникове мовлення працює стабільно.
 
Забезпечуємо зв’язок, наближуємо перемогу!
Leave a reply