Оперативна інформація щодо стану захворюваності жителів Іллінецької міської територіальної громади на COVID-19

Оперативна інформація щодо стану захворюваності жителів Іллінецької міської територіальної громади на COVID-19

Станом на 6 вересня 2021 року серед жителів Іллінецької міської територіальної громади зареєстровано 565 випадків захворювання на COVID-19, що на 33% більше ніж за попередній 2020 рік.

Про це сьогодні повідомив головний лікар комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради Олександр Бабушок під час щотижневої оперативної наради зі старостами, начальниками управлінь та відділів міської ради, а також головними лікарями закладів охорони здоров’я громади, яку провів міський голова Володимир Ящук.

Олександр Бабушок відзначив, що за минулу добу на території Іллінецької міської територіальної громади, із 4 досліджених зразків коронавірус підтверджено в 1 особи.

Через ускладнення спричинені вірусом, з початку 2021 року, було госпіталізовано 87 осіб, що на 72% більше, ніж у 2020 році (24 особи).

Олександр Миколайович наголосив, що вакцинація залишається найдієвішим способом захистити себе та своїх рідних від COVID-19 та повідомив, що 3277 жителів нашої громади вакциновані згідно І-V етапів Дорожньої карти, 1890 осіб – ревакциновано.

Головний лікар комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради додав, що у м. Іллінці, з 26 червня, працює Центр масової вакцинації населення (ЦМВ) проти коронавірусної хвороби COVID-19, який знаходиться за адресою: вул. Соборна, 25 (приміщення управління праці та соціального захисту) каб. №4.

Всім бажаючим вакцинуватись при собі мати паспорт та ідентифікаційний код.

Пункти щеплення також працюють в амбулаторіях загальної практики сімейної медицини нашої громади, а саме в Іллінецькій, Борисівській, Жорницькій, Сороцькій.

Leave a reply