Оперативна нарада у міського голови

19 листопада міський голова Володимир Ящук провів оперативну нараду за участі заступників міського голови, в.о. старост, начальників управлінь та відділів, працівників апарату міської ради, керівників комунальних підприємств та директорів загальноосвітніх шкіл громади. З інформацією про актуальні питання в сфері державної реєстрації на нараді виступила начальник відділу державної реєстрації міської ради Наталія Геновська. Також Наталія Іванівна поінформувала присутніх про роботу очолюваного нею відділу. Вона розповіла, що з початку року було зареєстровано 1 505 заяв на суму 402 тис грн, зокрема державними реєстраторами речових прав на нерухоме майно зареєстровано 3 059 заяв на суму 341 628,00 грн. Державним реєстратором юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців проведено 474 реєстраційні дії на суму 26 тис. грн. та зареєстровано 105 фізичних осіб-підприємців, 14 юридичних осіб, припинено діяльність 89 ФОП та 10 юридичних осіб. Зареєстровано 5 038 заяв на суму 34 тис. грн, що стосуються реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання, видано 4 335 довідок. В цілому з 2016 по 2018 рік за весь період роботи відділ державної реєстрації міської ради поповнив місцевий бюджет на 1 млн 384 тис. грн.
Володимир Миколайович відзначив професійну та сумлінну роботу державних реєстраторів міської ради та подякував за відповідальне ставлення до своїх посадових обов’язків.
Міський голова поцікавився у кожного з директорів загальноосвітніх шкіл, який температурний режим у навчальних закладах та запитав чи є якісь проблеми з опаленням. Він наголосив, що у закладах освіти має бути тепло і затишно та забезпечено належні умови для навчання дітей. Зупинився Володимир Миколайович і на питаннях організації якісного харчування школярів, зауваживши, що це сфера відповідальності управління освіти та директорів шкіл.
По завершенню наради очільник об’єднаної громади від усього загалу привітав з днем народження директора Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Ярославу Козяр та директора комунального закладу «Центр культури, мистецтв та естетичного виховання міської ради» Миколу Романова, побажав міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного затишку, добробуту, успіхів у професійній діяльності та вручив квіти.

Leave a reply