Оперативна нарада у міського голови

Сьогодні  Іллінецький  міський голова Володимир Ящук провів оперативну нараду за участі секретаря міської ради, заступників, в.о. старост, начальників  управлінь та відділів, працівників апарату міської ради, керівників комунальних підприємств міської ради.

З  інформацією про «Про хід оздоровлення дітей влітку 2019 року» виступила  начальник управління освіти  міської  ради Світлана  Крот. Так, Світлана Василівна розповіла, що з 3 червня по 21 червня 2019 року при 13 закладах освіти Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади працювали пришкільні табори (відпочинкова зміна). У таборах відпочивали 800 дітей, на харчування яких з коштів міського бюджету виділено 284,6 тис. грн. Було розроблено та затверджено Примірне меню, виходячи із наявних фінансових ресурсів, передбачених кошторисом видатків на оздоровлення учнів. Вартість харчування у пришкільних таборах становила 26 гривень 70 копійок. За сприянням міського голови для покращення раціону харчування дітей у пришкільних таборах ТОВ «Люстдорф» надав молочну продукцію, а це 1632 пачки молочних коктейлів з наповнювачами «Вершковий пломбір» та    «Шоколад» на загальну суму  14 280 грн.               

Кожен пришкільний табір працював за профілем: екологічний, краєзнавчий, художньо-естетичний, народознавчий тощо. В Іллінецькому навчально-виховному комплексі «ЗОШ I-III ступенів-гімназія №2, Іллінецькій   ЗОШ I-III ст. №1 та Іллінецькій ЗОШ I-III ст. №3 працювали 3 мовні загони.  Для дітей протягом відпочинкової зміни організовувались різноманітні заходи: екскурсії, походи, концерти,  фестивалі, конкурси, змагання.

Керівники гуртків Центру дитячої та юнацької творчості проводили для  вихованці пришкільних таборів майстер-класи  з  виготовлення  іграшок та сувенірів. Також діти брали участь в заходах, організованих  краєзнавчим музеєм та Іллінецькою міською мультимедійною бібліотекою.  Для дітей захоплюючими були екскурсії до зоопарку в с.Хрінівка.

Оздоровлювались маленькі жителі Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади в  оздоровчому таборі «Маяк» Тиврівського району Вінницької області. Так,  в період з 02 по 15 червня відпочивало 50 дітей пільгових категорій.

Всього на оздоровлення та відпочинок школярів з міського бюджету використано 439,6 тис. грн. 

За рахунок коштів обласного бюджету планується оздоровити  14 дітей пільгових категорій.

В санаторії «Авангард» м. Немирів в період з 14.06. по 28.06. 2019 року  відпочиває  16 дітей працівників освіти.

У період з 1 червня по  31 серпня  2019 року в закладах дошкільної освіти організовано оздоровчий період. Робота з дітьми в цей час здійснюється відповідно до перспективного плану роботи закладу, який передбачає організацію життєдіяльності дітей протягом дня, загартовуючих заходів з дітьми та роботу з батьками.

Відповідно до  віку дошкільнят встановлюється перебування дітей на свіжому повітрі,  тривалість сну і різних видів відпочинку.

В оздоровчий період харчування дошкільнят організовано за літньо-осіннім перспективним меню, яке збагачене  свіжими фруктами та  овочами.

Вцілому оздоровленням передбачено охопити 700 вихованців.

Leave a reply