Оперативна нарада у міського голови

27 серпня Іллінецький міський голова Володимир Ящук провів оперативну нараду за участі заступників, секретаря міської ради, в.о. старост, начальників  управлінь та відділів, працівників апарату міської ради, керівників комунальних закладів та підприємств, у ході якої було обговорено питання проведення  святкових заходів до  Дня  Незалежності України. Володимир Миколайович подякував усім, хто брав участь в організації святкування, відзначивши, творчий підхід, креативність та велику працю й підготовку учасників святкового дійства.

Також міський голова вручив подяки Вінницького відокремленого підрозділу “Центр розвитку місцевого самоврядування” за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток громади та з нагоди 27-ї річниці незалежності України – в.о. старости Красненьківського старостинського округу Валерії Підлісняк та начальнику управління освіти міської ради Світлані Крот. Такою ж подякою було нагороджено й Володимира Миколайовича.

Очільник міської об’єднаної громади  виконав ще одну приємну місію – від колективу, депутатів міської ради та членів виконавчого комітету привітав з ювілейним днем народження заступника міського голови Людмилу Трохимець. З найкращими побажаннями міцного здоров’я, добра, благополуччя, миру  Володимир Миколайович вручив ювілярці Почесну грамоту обласної державної адміністрації та обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування й букет квітів.

Leave a reply