[:ua]Опорні школи – нова система якості освіти[:]

[:ua]

Саме на таку тему 28 лютого 2019 року в Іллінецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 відбувся семінар директорів.    

Розпочався захід із ранкової зустрічі та презентації закладу директором О.В.Письменною, яка розповіла про історію, досягнення та особливості організації роботи опорної школи.

В умовах нового освітнього простору всі учасники навчального процесу мають більше можливостей брати інформацію з різних джерел. Учителі та учні школи це продемонстрували на відкритих уроках:

«Я досліджую світ»: природнича галузь. Математика. Українська мова. Транспорт. (уч. Любанська А.М., 1-Б клас);

природознавство, англійська мова «Природа навесні» (уч. Рекуненко С.Р., Фарисей Л.А., 2-Б клас);

українська література «Всеволод Нестайко. Пригодницький сюжет твору «Тореадори з Васюківки» (уч. Ткач Н.А., 6-Б клас);

алгебра «Арифметична прогресія. Розв’язування задач» (уч. Вітюк Л.Я., 9-А клас);

англійська мова «Екскурсія на виставку британських художників. Розвиток навичок говоріння» (уч. Іванова Н.Д., 11-й клас).

Було показано вміння добирати та додавати до слайдів мультимедіа, налаштовувати відтворення відеокліпів на слайдах, формувати предметні компетентності, створено ситуацію успіху для кожного учня.

Також присутнім семінару було запропоновано безпосередньо стати учасниками майстер-класу «Інтерактивна дошка: засіб перегляду презентацій чи щось більше?», який підготували і провели Шевчук Є.Ю., Логвиненко В.А., Андрієнко Н.В.

Учасники заходу переконалися, що на сучасному етапі розвитку освіти опановувати нові технології та засоби є необхідною умовою діяльності кожного навчального закладу. А розвиток здатностей втілювати ідеї в життя, досягати поставленої мети – основна життєво важлива компетентність.

Адже, як відомо, дорогу долає той, хто йде.  

[:]

Leave a reply