Ось і прийшла до дітей довгоочікувана літня пора.

Сьогодні знову відкрилася табірна змін в 13 пришкільних таборах з денним перебуванням, у яких активним відпочинком задіяно 800 дітей.

Організація відпочинку дітей передбачає різноманітність вибору заходів, можливість кожного вихованця задовольнити свої потреби, вміння, знання. До роботи у пришкільних таборах залучені працівники закладів освіти, які забезпечуватимуть необхідні умови для повноцінного змістовного відпочинку й дозвілля дітей, розвитку їхніх творчих здібностей, занять фізичною культурою і спортом, туризмом, природоохоронною і краєзнавчою роботою, суспільно-корисною працею.

Особливістю відпочинку учнів є те, що діти не тільки відпочиватимуть, а й підвищуватимуть рівень своїх знань з іноземної мови. На базі 3 пришкільних таборів з денним перебуванням організована робота мовних загонів.

Для забезпечення змістовного дозвілля дітей на період роботи таборів Центр дитячої та юнацької творчості розробив план роботи під час відпочинкової кампанії.

Сьогодні, в 1-ший день у всіх таборах був День знайомств, під час якого були проведені святкові лінійки на честь відкриття табірної зміни та з нагоди Дня захисту дітей.

Після урочистостей діти з задоволенням виконували ранкову зарядку, вчили девізи та пісні, фантазували над емблемами загонів та брали участь у спортивних змаганнях.

Цього дня було проведено фестивалі дитячої творчості «З Україною в серці», розважальні прогами «Дітям світу сонце й мир», відбулися конкурси малюнків на асфальті «Ми за мир!», де хлопчики та дівчатка мали змогу показати емоції, які переповнюють їх маленькі щирі серця.

Бажаємо всім вихованцям приємного та змістовного відпочинку.

Leave a reply