Осінь очима дітей

      В Іллінецькому дошкільному навчальному закладі № 4 «Малятко» в рамках освітнього проекту «Разом до гармонії» організована виставка «Осінній вернісаж». Вихователі та діти до виставки готувалися завчасно, збираючи під час екскурсій  найкращі, незвичайні за розміром чи формою чудернацькі овочі, фрукти та інший природній матеріал. Потім разом із батьками виготовляли з них казкових героїв, тварин, цілі сюжетні композиції. Малята разом з батьками полинули у світ уяви і фантазії, навіяної красивою та дивною осінньою порою. Кожен з діток , за участю батьків, виставив щось цікаве, незвичайне, захоплююче.

      А цих витворів на виставці було безліч!  Ось «Ходить гарбуз по городу». Це композиції родин Драмарецьких, Вітковських, Пшеничних. Незвичайний овочевий потяг презентувала родина Лоївських. Вразили відвідувачів виставки квітково – урожайні композиції в гарбузових кошиках, створені родинами Остапенків, Чорнолуцьких, Андрущенків, Зінько, Яворовичів.

     Були тут і лісові звірята з подарунками, і  навіть гусінь тихо причаїлася на листі. Авторами цих композицій є батьки: О. Кучковська, О. Задорожна, Н. Лобода, Л. Демченко, Ю. Кутєпов, Н Дерев’янко та їх діти, які взяли трішки фантазії, додали творчості, поєднали все з приємними хвилинами спілкування батьків з власними дітьми, –  і  диво готове.

    Виставка гарно розвиває творчу уяву дітей, допомагає об’єднати інтереси всіх родин для цікавої справи. Вона заряджає своїм позитивом усіх відвідувачів, дарує естетичну насолоду, заохочує приєднатися до колективної творчості.