Осінь в гості завітала, дарунки діткам дарувала

Осінь завжди зачаровує серце людини незбагненністю кольорів і відтінків, а ще дивовижною неповторністю краси природи. Кожен день не схожий на попередній. Він дивує, дарує нові кольори і форми, тривожить сумними звуками і подіями, бо кожного дня відбуваються зміни. То небо синє-синє, безмежне і бездонне, то пливуть по ньому дивні хмарки, то стало воно сірим і сумним, задощило густим дощиком, все втратило свої кольори, то знову засміялося сонце з висоти, розфарбувало дивосвіт і зігріло все довкола, ніби літо повернулося…

Так  і  до  дитячого садка  «Сонечко» завітала    на  гостину  Осінь.  Дітей старших груп, їх батьків та усіх присутніх  повеселив осінній ярмарок. Чого там тільки не було?  І українські вишиті рушники, і глиняний посуд, овочі, фрукти, різні смаколики, а ще  можна було скоштувати вареничків з різною начинкою.

У дітей середніх груп пройшла посвята у козачата. Разом з батьками  вони змагалися  у різних конкурсах, грали українські народні ігри, співали пісні та танцювали таночки.

А дітям молодших груп,  щедра осінь принесла у великому  «чарівному» яблуці  подарунки з солодощів, грала з ними  ігри та водила хороводи.

Не забула Золота осінь і про самих найменших дошкільнят, пригостивши їх смачними бананами.

Усі діти дошкільного закладу не залишились без уваги та  дякували  Чарівниці  Осені  за  подарунки.

 

Leave a reply