Осінні свята і розваги – яскраві та радісні події в житті дітей

Свята та розваги – важлива складова життя  дошкільного закладу. Святкова атмосфера, краса оформлення приміщення чи природного оточення, вміло підібраний репертуар – всі ці фактори створюють піднесений емоційний настрій у дітей, дарують малятам море веселощів та радість.  Участь дітей в концертних програмах та іграх зміцнює й розвиває дитячий організм, поліпшує координацію рухів.

Педагоги Іллінецького дошкільного навчального закладу  №2 «Пролісок»  завжди відповідально та творчо підходять до підготовки сценаріїв  свят  і  розваг для малюків. Кожен сценарій насичений різноманітними героями, інсценівками, піснями, таночками, іграми, які підбираються відповідно до віку дошкільнят та індивідуальних особливостей  кожної дитини.

Серед найбільш улюблених  у  дошкільнят і  вихователів  свят –  Свято осені, адже це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка, в якій беруть участь як діти, так і дорослі. І хоч осінь й називають “сумовитою порою”, проте, хто як не діти найбільше радіють яскравому різнокольоровому листю, опалому з дерев, дощику, після якого можна вдосталь набігатися в гумових чоботях, смачним подарункам осені – червонобоким яблукам, медовим грушам, запашному винограду. Саме тому педагоги дитячого садка “Пролісок”, докладають усіх зусиль, аби Свято осені стало яскравою та радісною подією для  дітлахів.

 

 

 

 

Leave a reply