Освітяни взяли участь в обласному форумі: «Викладання навчальних предметів фізико – математичного циклу в закладах середньої освіти області: виклики та перспективи»

Освітяни взяли участь в обласному форумі: «Викладання навчальних предметів фізико – математичного циклу в закладах середньої освіти області: виклики та перспективи»

Сьогодні, 02 червня 2022 року, на базі Донецького національного університету ім.В.Стуса  Департамент гуманітарної політики в режимі онлайн провів  обласний форум на тему: «Викладання навчальних предметів фізико – математичного циклу в закладах середньої освіти області: виклики та перспективи». У заході взяли участь начальник управління освіти Іллінецької міської ради Світлана Крот, директор КЗ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»  Іллінецької міської ради Лариса Мазур,  консультанти Ольга Ярославська, Ярослава Дудюк й голова професійного об’єднання вчителів математики, учитель математики Іллінецького НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ст.- гімназія №2»  Валентина  Матюха.

Форум було проведено з метою аналізу викладання математики, фізики, інформатики в школі, рівня знань учнів, забезпеченості навчальних закладів обладнанням. Модератори та учасники заходу обговорили підготовку вчителів предметів фізико – математичного циклу та забезпечення такими фахівцями закладів загальної середньої освіти, які могли б здійснювати якісну підготовку учнів  з відповідних предметів. Кращими практиками такої підготовки поділилися вчителі фізики й математики обласних шкіл та ліцеїв з поглибленим вивченням цих предметів.

Окремо було обговорено моніторинг дистанційного навчання, проаналізовано помилки та складнощі, з якими довелося зіткнутися усім учасникам освітнього процесу, для подальшого їх усунення. Особливу увагу учасники форуму звернули на сучасні виклики, які постали перед освітою у воєнний час та шляхи їх подолання.

Leave a reply