Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків

Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків

Державна податкова служба України у зв’язку із початком кампанії електронного декларування за 2020 рік, інформує про функціонування в Електронному кабінеті електронного сервісу «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді», що розміщений на офіційному веб-порталі ДПС.

Фізична особа – платник податків може сформувати «Запит про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків для заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи/декларації про доходи та витрати осіб, які звернулись за призначенням житлових субсидій» виключно для отримання інформації про себе.

Запит формується фізичними особами – платниками податків з використанням електронного цифрового підпису фізичної особи, що сертифікований у будь-якому акредитованому центрі сертифікації ключів .

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://саbіnеt.tах.gоv.uа, а також через офіційний веб-портал ДПС.

Після входу до Електронного кабінету необхідно ввійти до його приватної частини.

Для цього необхідно:

– натиснути кнопку “Вхід” в правій верхній частині вікна,

– обрати відповідний АЦСК,

– обрати особистий електронний ключ, вибравши відповідний файл з електронного носія або у відповідному каталозі на персональному ПК,

– вказати пароль захисту та натиснути «Зчитати». Після того, як ключ буде успішно завантажено, натиснути «Увійти»,

– натиснути “ЕК для громадян” у лівій верхній частині вікна,

– натиснути “Запит про суми виплачених доходів”,

– натиснути “Створити”,

 – у запропонованій формі Запиту необхідно заповнити всі поля виділені блакитним кольором,

– ввести свою адресу електронної пошти у відповідній стрічці для заповнення,

– натиснути кнопку “Зберегти” у лівій верхній частині вікна,

– натиснути “Підписати” (вказати пароль захисту та натиснути «Зчитати»)

– натиснути “Відправити”.

Якщо при заповненні Запиту були допущені помилки, або не заповнено всі обов’язкові реквізити, система напише «Помилка», та виділить рожевим кольором відповідні поля.

Відправлений Запит можна переглянути у розділі «Вхідні/вихідні документи» в приватній частині особистого кабінету. Після обробки Запиту до особистого Електронного кабінету надходить повідомлення (відповідь на Запит). Натиснувши на це повідомлення відкривається інформація про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, яка замовлялася. Інформацію можна переглянути, зберегти або надрукувати.

Слід зазначити, що відомості за останній звітний період (квартал) надаються через 60 днів після його закінчення.

Ознайомитись з порядком отримання відомостей про доходи можна на офіційному вебпорталі ДПС за посиланням: Головна/Фізичним особам/Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб -платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді (https://tах.gоv.uа/fizichnimosobam/vidomostidoxid).

Іллінецька ДПІ

Покрокова інструкція Як фізична особа може отримати довідку про свої доходи в Електронному кабінеті.

 

Leave a reply