Пам"ятаємо наших Героїв

Пам"ятаємо наших Героїв
12 вересня 2014 року захищаючи незалежність та територіальну цілісність України загинув наш земляк Олександр Багнюк, підполковника (посмертно) Збройних Сил України.
Олександр Багнюк навчався в Іллінецькій загальноосвітній школі №2. Ще з дитинства мріяв про кар’єру військового.
Після закінчення школи вступив до Харківського вищого танково-командного училища, яке закінчив у 1998 році.
Заступник командира 3-го механізованого батальйону з озброєння, 72-ї окремої механізованої бригади м. Біла Церква, Олександр Олександрович героїчно загинув у бою, на передовій під час танкової атаки терористично-російських сил на командно-спостережний пункт.
Похований Олександр 16 вересня в Іллінцях, де проживають його батьки.
В Олександра Багнюка залишилися дружина, син та донька.
За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Олександр Багнюк 21 жовтня 2014 року був нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.
У грудні 2014 року в Іллінецькому навчально-виховному комплексі «Загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів-гімназія №2» на честь Олександра Багнюка урочисто відкрито меморіальну дошку.
У 2015 році в місті Іллінці вулицю, де мешкав Олександр Багнюк, було названо його іменем. У грудні 2016 року в місті Іллінці на початку вулиці, названої на честь Героя, відкрили меморіальну дошку учаснику АТО підполковнику Олександру Багнюку.
Звертаємося до усіх земляків вшанувати пам`ять нашого славного захисника, який віддав своє життя за незалежну Україну!
Слава Україні! Героям Слава!
Leave a reply