Пам'ять про подвиг нашого народу у роки Другої світової війни - безсмертна

Свято Перемоги назавжди залишиться в історії нашого народу символом героїчного минулого, величі духу і мужності захисників рідної землі.
Стійкість, незламність, самовідданість воїнів-переможців Другої світової війни, учасників партизансько-підпільного руху, жителів окупованих територій, дітей війни на полях битв і на трудовому фронті – справжній приклад високого героїзму, патріотизму, любові до своєї Батьківщини для прийдешніх поколінь. 
Вклонитись пам’яті своїх батьків, дідів, прадідів, котрі здобули Велику Перемогу для народу не тільки нашої країни, а й всього людства, згадати про героїчних захисників рідної землі, пом’янути мільйони загиблих у наймасштабнішій та найкривавішій війні в світовій історії 9 травня прийшли люди різного віку та різних професій. 
Ветерани війни та праці, учасники АТО та ООС, учасники бойових дій на території інших держав, волонтери, керівники району та Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади, депутати міської та районної рад, військовослужбовці, представники трудових колективів підприємств, організацій, установ міста, студенти, школярі урочистою ходою пройшли центральною вулицею міста до Меморіалу Слави. 
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто поліг на полі бою, загинув у фашистських концтаборах, помер від хвороб і ран у роки Другої світової війни та вже у наш час, пам’ять іллінчан, які віддали своє життя захищаючи суверенітет і незалежність рідної держави на Сході України. Квіти шани від іллінчан лягли до підніжжя Меморіалу Слави, пам’ятника землякам-воїнам АТО, пам’ятника Гером Небесної Сотні, пам’ятника іллінчанам, полеглим в Афганістані, пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС та жертвам цієї радіаційної катастрофи.

Leave a reply