Паріївська  громада увійшла до складу Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади

29 березня 2018 року  відбулась 30 сесія Іллінецької міської ради 8 скликання, на якій було ухвалено справді історичне рішення. Депутати міської ради одноголосно погодили добровільне приєднання Паріївської сільської ради (село Паріївка, село Райки) до Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади та затвердили план організаційних заходів щодо добровільного приєднання Паріївської сільської ради.

Відповідне рішення депутати Паріївської сільської ради ухвалили ще 26 липня 2017 року. Однак згідно з вимогами чинного законодавства на рівні Кабінету Міністрів України  необхідно було внести зміни до перспективного плану формування територій громад Вінницької області та отримати позитивні висновки обласної державної адміністрації щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень органів місцевого самоврядування, які надійшли 26 березня цього року.

Іллінецький міський голова привітав з такою важливою подією депутатів міської ради та представників Паріївської територіальної громади.

 «Ми готові працювати разом з вами, як рівний з рівним, на партнерських засадах, для покращення життя наших краян, для розвитку об’єднаної громади загалом та територіальних громад сіл Райки та Паріївка зокрема.  Переконаний, що рішення про дооб’єднання, є кроком уперед для Паріївської громади, адже про це свідчать результати нашої роботи за рік  у кожному старостаті об’єднаної громади».

Leave a reply