Перейняти досвід нашої громади у сфері поводження з ТПВ завітала делегація з Хмельниччини

Перейняти досвід нашої громади у сфері поводження з ТПВ завітала делегація з Хмельниччини
Подивитися, як наша громада запровадила європейські підходи у сфері поводження з твердими побутовими відходами завітала делегація з Теофіполя Хмельницької області, на чолі з селищним головою Михайлом Тененевим.
 
Колеги з Хмельниччини поспілкувалися з міським головою Володимиром Ящуком, першим заступником міського голови Олегом Дмитриком, заступником міського голови Олексієм Сігнаєвським та директором комунального підприємства «Добробут» Денисом Гетьманом.
 
Гостей, зокрема, цікавив наш досвід у тому, як не відправляти на звалища під відкритим небом тверді побутові відходи, а максимально використати їх у вторинній переробці.
 
Відомо, що поліетиленова плівка є одним з найнебезпечніших видів відходів, час розкладання якого становить близько 200 років! Проте у нас з неї навчилися виготовляти тротуарну плитку яку, в подальшому, використовують для потреб міста та громади.
 
«Пластикова» плитка не боїться соляних розчинів, перепадів температур, тай термін її придатності більший, ніж бетонної.
 
А найголовніше, що її можна переробляти повторно.
 
Представники Теофіпольської селищної ради оглянули також тепличне господарство комунального підприємства «Добробут», де вирощують посадковий матеріал, який використовують для озеленення нашої громади.
 
Наші гості були приємно вражені побаченим.
 
В ході візиту було домовлено про налагодження подальшої співпраці у даному напрямку.
Leave a reply