Перший заступник міського голови Олег Дмитрик взяв участь у ХІІ Міжнародній науково-практичній конференції на базі Іллінецького державного аграрного коледжу

Перший заступник міського голови Олег Дмитрик взяв участь у ХІІ Міжнародній науково-практичній конференції на базі Іллінецького державного аграрного коледжу

24 червня 2021 року на базі Іллінецького державного аграрного коледжу (ІДАК) відбулася ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Поєднання науки, освіти, практичного виробництва і справедливого продажу якісної органічної продукції», присвячена 100-річчю Іллінецького державного аграрного коледжу.

Участь у заході взяв перший заступник міського голови Олег Дмитрик, який наголосив, що радий вітати учасників конференції, яка проходить на базі Іллінецького державного аграрного коледжу, в закладі, якому виповнюється 100 років.

Олег Вікторович додав, що 100 років – це значна дата, та коледж має ще перспективи розвитку.

«Радий відзначити, що в Іллінецькій міській територіальній громаді представлене не тільки промислове та аграрне виробництво, а також є і наука. Тому бажаю нам плідної співпраці», – сказав Олег Дмитрик.

Метою конференції є розгляд актуальних питань сучасного органічного виробництва сільськогосподарської продукції, наукові основи розвитку галузей органічного землеробства на засадах ефективного використання агроресурсного потенціалу України, особливості розвитку органічного методу господарювання у тваринництві, перспективи широкого запровадження органічного методу господарювання у садівництві, переваги і проблеми ведення органічного картоплярства та овочівництва в Україні.

Організаторами конференції виступили Міжнародна громадська організація «Асоціація учасників органічного виробництва «БІОЛан Україна» спільно з ННЦ «Інститут землеробства НААН», Іллінецьким державним аграрним коледжем.

Leave a reply