«Під покровом Шабельні»: у центра активності громадян пройшла презентація книги

«Під покровом Шабельні»: у центра активності громадян пройшла презентація книги
 
У Центрі активності громадян відбулася презентація книги – «Під покровом Шабельні» авторів Галини Бухти та Володимира Іжевського.
 
Це видання про історію села Шабельня, яке є землею Героїв, козацтва, справжніх патріотів, нескорених борців за волю українського народу та України.
 
Ілюстрована книга рідкісними світлинами, що дозволяють детально дізнатися історію села та надихнутися історіями справжніх патріотів.
 
Серед гостей, запрошених на презентацію книги, й Іллінецький міський голова Володимир Ящук.
 
Міський голова подякував авторам за їхню кропітку працю, за книгу, на сторінках якої вони написали історію малої батьківщини. Адже так важливо знати свою історію, своє коріння.
 
Автори книги, під час презентації, розповіли присутнім шлях задуму та створення книги, поділилися цікавими родинними фактами, на завершення зустрічі провели автограф-сесію.
 
Творча зустріч вдало перепліталася з народними та сучасними піснями у виконанні народного хорового колективу «Дашівські передзвони», дуету Галини Лисогори та Петра Орендочки, жіночого тріо у складі Ольги Долгової, Олени Долгової і Оксани Тихонюк та співачки Ольги Акулової.
 
Презентація пройшла у теплій, дружній та творчій атмосфері.
Leave a reply