Підготовка до зими

Іллінецький міський голова Володимир Ящук провів робочу нараду з керівниками управління освіти Іллінецької міської ради з питань підготовки навчальних закладів до опалювального сезону 2017-2018 років та забезпечення шкіл і садочків, котельні яких працюють на альтернативних видах палива, дровами й пелетами.

” Завершується навчальний рік і вже зараз необхідно розпочинати підготовку до наступного опалювального сезону. В умовах  зростання цін на газ та електроенергію, першочерговим постає питання впровадження  заходів з енергозбереження, технічне переоснащення обладнання котелень та  утеплення приміщень. Всі ці роботи необхідно проводити в літній період. Керівники закладів освіти спільно з управлінням освіти мають подбати  й про будівництво навісів чи складських приміщень для дров та інших альтернативних видів палива, аби паливо, яке буде завозитись, не лежало просто неба й не мокло під дощем і снігом.  Метою сьогоднішньої робочої зустрічі є визначення нагальних проблем щодо підготовки шкіл та дитячих садочків до зими та обговорення  шляхів їх вирішення. Всі  разом ми маємо вжити  необхідних заходів для забезпечення належної роботи закладів освіти в осінньо-зимовий період та створення комфортних умов для навчання дітей, – зазначив Іллінецький міський голова.

Також Володимир Миколайович розповів, що міською радою придбано деревоподрібнювальну машину, тож  гілки, молода паросль, яка буде вирізатись та збиратись під час розчистки придорожніх смуг, благоустрою територій населених пунктів, старі дерева – все буде перероблятись на паливо та використовуватись для опалення закладів соціальної сфери.

За результатами робочої наради  Володимир Ящук дав ряд доручень начальнику управління освіти міської ради Світлані Крот.

Leave a reply