Підписано Меморандум з Липовецькою громадою про реалізацію спільного туристичного проєкту «Астроблема» – мандруємо до метеориту палеозойської ери"

Підписано Меморандум між Іллінецькою міською об’єднаною територіальною громадою та Липовецькою районною державною адміністрацією про об’єднання зусиль щодо реалізації спільного туристичного проєкту «Астроблема» – мандруємо до метеориту палеозойської ери”.
Мета проєкту – розвиток туристичного центру відпочинку на природі на межі двох районів, де задіяні село Іванька Липовецького району та село Лугова Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади Іллінецького району. А також розвиток інших сфер діяльності, зокрема проведення науково-дослідних експедицій, наукових семінарів, конференцій, «зелених уроків», екскурсій на велосипедах та інших заходів.
Для туристичної привабливості цієї місцевості проєктом передбачено комплекс заходів із розбудови інфраструктури, інженерних мереж, комунікацій, санітарних зон, облаштування місць для відпочинку, фотозон.
Для реалізації цього задуму буде створена робоча група, яка працюватиме над підготовкою грантового проєкту та розробкою детальних заходів щодо втілення його в життя.
Leave a reply