Пів мільйона гривень виділено з бюджету Іллінецької міської територіальної громади на забезпечення заходів з організації територіальної оборони Вінниччини

Пів мільйона гривень виділено з бюджету Іллінецької міської територіальної громади на забезпечення заходів з організації територіальної оборони Вінниччини
Сьогодні, 15 лютого, відбулась позачергова 24 сесія Іллінецької міської ради 8 скликання, на якій розглядались надзвичайно важливі питання.
Першим питанням порядку денного депутати міської ради затвердили Програму підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі у національному спротиві в Іллінецькій міській територіальній громаді на 2022 – 2025 роки. Програмою передбачено виконання заходів, спрямованих на удосконалення системи територіальної оборони, завчасної підготовки у мирний час до охорони та оборони в особливий період важливих об’єктів і комунікацій, матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони та створення сприятливих умов для належної підготовки у мирний час особового складу підрозділів територіальної оборони до виконання завдань за призначенням.
Наступним депутати розглянули питання про внесення змін до бюджету Іллінецької міської територіальної громади на 2022 рік, зокрема виділення за рахунок вільного залишку коштів загального фонду 500 тис грн, які будуть передані для матеріально-технічного забезпечення суб’єктів територіальної оборони, проведення навчань, закупівлю паливо-мастильних матеріалів.
Усі 22 депутати Іллінецької міської ради, присутні на сесії, були одностайні в ухваленні цих рішень.
Свідченням єдності усіх політичних фракцій Іллінецької міської ради в даних питаннях стало спільне звернення до жителів Іллінецької міської територіальної громади щодо сприяння загонам територіальної оборони, ініціатором прийняття якого виступив депутат міської ради, голова фракції ПП «Слуга народу» Максим Бондарчук.
«Всі ми знаємо, що за останні тижні боєготовність розташованих на кордоні з Україною російських підрозділів значно посилилась. Ситуація складна і тривожна , – звернувся до присутніх міський голова Володимир Ящук. – Ми, українці, прагнемо миру, але разом з тим готові відстоювати та захищати рідну землю. Дякую депутатам, котрі сьогодні прийшли на сесію, за вашу позицію. Хочу наголосити, що важливо, щоб ми були одностайні, єдині, в усіх питаннях, що стосуються соціально-економічного розвитку нашої громади. Адже виклики, які сьогодні стоять перед Україною, можна подолати, лише об’єднавшись. Зберігаємо спокій, працюємо на благо нашої землі».
Leave a reply