Півстоліття в «Сонечко» йдуть синочки й донечки

20 вересня Іллінецький дошкільний навчальний заклад №1 «Сонечко» відзначив радісну подію.
Рівно 50 років тому маленькі дитячі рученята вперше відчинили двері новозбудованого дитсадка, а оченята почали звикати до дивовижного світу, де оселилося безтурботне дитинство. З тих пір сотні вихованців вийшло з цих стін, а перші випускники приводять вже своїх онуків у садок.
Нині дитячий садок відвідують понад 150 дошкільнят. Для дітей тут створені всі умови для здобуття дошкільної освіти та відпочинку: затишні й теплі кімнати, зручні меблі, розвиваючий дидактичний матеріал та іграшки, облаштовані ігрові майданчики.
На святі було по-родинному затишно, цікаво, радісно! Свій ювілей працівники та вихованці дитячого садка святкували у колі друзів. Привітати іменинників завітало чимало гостей, зокрема ветерани дошкільної освіти, випускники, батьківський колектив, директори Іллінецьких загальноосвітніх шкіл, завідувачі закладами дошкільної освіти міста.
Серед почесних гостей, були ті, хто постійно допомагає закладу та розуміє проблеми дошкілля: заступник міського голови з гуманітарних питань Людмила Трохимець, начальник управління освіти Іллінецької міської ради Світлана Крот, методист Ганна Дацюк, головний лісничий ДП «Іллінецьке лісове господарство» Валерій Пальченко.
У цей святковий день у дитячому садку панувала урочиста атмосфера. На концерті вихованці зворушливо і по-дитячому щиро демонстрували все, чого навчилися: співали, танцювали, розказували вірші, Приємно було бачити усміхнені, щасливі обличчя тих, для кого стіни садочка у свій час стали рідними.
Протягом святкування педагогічний колектив, вихованці закладу, їх батьки приймали подарунки й щирі вітання з побажаннями щастя, благополуччя, добра, творчої наснаги та відзначити ще не один ювілей дитячого садочка «Сонечко».
З нагоди ювілею колектив дошкільного навчального закладу було відзначено Подякою управління освіти міської ради. Почесною грамотою управління освіти міської ради нагороджено виховательку Раїсу Петрівну Смішко, котра 50 років пропрацювала в цьому дитячому садку, виховала й навчила не одне покоління дітлахів. Подарунком дошкільній установі до свята від міської ради та управління освіти став кольоровий принтер “EPSON”.

 
Leave a reply