Пленарне засідання  53 сесії  Іллінецької міської ради

8  листопада  відбулось пленарне засідання  53 сесії  Іллінецької міської ради 8 скликання, 45 питання порядку денного, що стосуються  різних сфер життя об’єднаної громади. У пленарному засіданні ради взяли участь 16 депутатів.

Депутати заслухали звіт начальника фінансового управління міської ради Тетяни Івашківської про виконання бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади за  9 місяців 2019 року, погодили внесення змін до  місцевого бюджету та  передачу коштів між бюджетами.

Міські обранці розглянули та затвердили Програму зайнятості населення на території  Іллінецької міської об’єднаної  територіальної громади на 2020 рік та міську Програму розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2020 – 2023 роки.

Також на сесії було затверджено проект детального плану території для будівництва храму в с. Красненьке, Порядок переведення житлових будинків квартирного типу у будинок садибного типу,  Перелік  об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації, та План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Іллінецької міської ради на 2020 рік.

Крім інших питань порядку денного, було розглянуто  заяви  та клопотання з питань землекористування.

По завершенню сесійного засідання депутати міської ради разом з міським головою побували на сміттєсортувальному комплексі, де ознайомились з ходом реалізації комплексного екологічного проекту, зокрема відкриття цеху з виробництва полімерно-піщаних виробів на основі вторинної сировини.

Leave a reply