Подарунок для малечі до Дня захисту дітей

Новий сучасний ігровий майданчик для веселого та активного відпочинку дітей було відкрито в п’ятницю в с.Красненьке. Такий подарунок діткам Красненького зробило фермерське господарство «Сад Надія» (керівник Дмитро Лабунський). Необхідну допомогу надавали й  небайдужі  жителі села.

З нагоди цієї гарної події на площі перед сільським Будинком культури, біля якого облаштовано дитячий ігровий майданчик, зібралися наймолодші мешканці села разом  зі своїми батьками, дідусями та бабусями, щоб поринути у світ дитинства та отримати заряд позитивних емоцій. Справжніми іменинниками на святі почувалася дітвора, адже розважальна програма за участі клоунів-аніматорів, різноманітні смаколики та солодощі, веселі конкурси – все у цей день було організовано для них.

З відкриттям дитячого майданчика привітали присутніх Іллінецький міський голова Володимир Ящук, в.о.старости сіл Красненьке та Лиса Гора Валерія Підлісняк, директор фермерського господарство «Сад Надія» Дмитро Лабунський, депутати міської ради Сергій Павлюк та Галина Брижак, депутат районної ради Людмила Дубова.

Всім, хто брав участь у реалізації цього проекту: ініціював облаштування дитячого майданчика, надав необхідну фінансову підтримку, будував, допомагав, щоб діти мали де відпочити, висловила слова вдячності від батьків малечі Мирослава Фарисей. Подякою ж від діток стала невеличка концертна програма, яку подарували присутнім вихованці дошкільного навчального закладу «Калинонька» й талановита вокалістка, учасниця народного дитячого колективу «Самоцвіти» Красненьківського сільського Будинку культури, Анастасія  Царук.

Завершилося урочисте відкриття дитячого ігрового майданчика, дорослі повернулися до справ, а на самому майданчику ще вирувало свято: лунав дитячий сміх, продовжувались ігри та розваги. І кожному, хто долучився до цієї гарної справи та організації  святкового заходу, було зрозуміло: радість в очах дітей – найвища нагорода та подяка за їх працю та зусилля.

Leave a reply